if_photoif_put_inmenu
РАВ Буд
Зателефонуйте нам!
+38 (068) +38 (068) 066-55-04 Показати
+38 (067) +38 (067) 255-99-99 Показати

Жалюзі

Компанія РАВ Буд, а також постійні клієнти нашої компанії, на сьогоднішній день, найкращим способом оформлення вікна вважають жалюзі. Вертикальні жалюзі та жалюзі горизонтальні на вікна дуже зручні в використанні, практичні, а завдяки широкому асортименту лєнт, дизайну і кольорів вони відмінно впишуться і в сучасний, і в класичний інтер'єр.

Головна функція таких конструкцій - захист приміщення від яскравого сонячного світла, і з цією функцією вони справляються чудово. Але захисна функція це далеко не всі переваги горизонтальних та вертикальних жалюзі. Наші жалюзі у м. Львів відрізняються універсальністю - їх можна встановлювати на вікна будь-якого виду, чи це пластикове, чи дерев"яне, чи навіть алюмінієве вікно. Інколи монтують жалюзі і на мансардні вікна. Вони, також, популярні в якості перегородок, чи замість дверей у вбудованих шафах та стелажах.


Одним з найбільш ефективних та найменш затратних способів зменшити витрати на охолодження та обігрів виробничих-складських, торгівельних приміщень є встановлення теплоізолюючі штори ПВХ та розпашні маятникові двері ПВХ.

Штори (жалюзі) ПВХ, розпашні маятникові звері ПВХ використовуються всередині та назовні дверний проємів. Стрічкові ПВХ завіси та розпашні маятникові двері використовуються для складів, виробничих приміщень, холодильних і морозильних камер, авторефрижераторів, підсобнихприміщень, навантажувальних рамп, торгових павільйонів, конвеєрах.

Наша продукція успішно експлуатується на заводах, птахофабриках, м'ясокомбінатах, масло і молокозаводах, овочебазах, рибоконсервних комбінатах, хлібокомбінатах, поліграфічних підприємствах, супермаркетах, меблевих фабриках, фармацевтичних підприємствах, автомийках, тютюнових фабриках, холодокомбінатах та ін.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×